На сесії Херсонської обласної ради почубились депутати (відео)

Сьогодні, 23 квітня 2021 року, під час сесії Херсонської обласної ради у залі засідань сталася сутичка між депутатами, яка мала усі шанси перерости у мордобій, як би її вчасно не зупинили.

Перший заступник голови облради, депутат від ОПЗЖ Єгор Устинов з трибуни зачитував звернення від депутатів до президента Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України, секретаря РНБО щодо застосування персональних санкцій до екс-президента Петра Порошенка, повідомляє firstregion.com.ua.

Його виступ перервав депутат від Європейської Солідарності Сергій Хлань, називаючи Устинова посібником окупанта та, намагаючись надіти на нього плакат з написом: “Пособник окупанта”.

Після чого між депутатами сталася штовханина. Розборонити депутатів намагався заступник голови облради від партії «Нам тут жити» Геннадій Лагута. Також на захист Устинова підключився його однопартієць Олександр Гордієнко, який показав Хланю його місце у сесійній залі.

На бійку відреагував голова облради Олександр Самойленко, який попросив депутатів вгамувати свої емоції та зайняти робочі місця, аби не виганяти їх із сесійної зали.

Відео: Тарас Бузак