На сході військові турбуються про місцеве населення

З Франції до Краматорська двома автопотягами доставлено медичне майно вартістю понад 8 мільйонів гривень. Гуманітарний вантаж надійшов в Україну в рамках Міжнародної стратегічної ініціативи «Допомога Схід».

Як повідомив засновник ініціативи «Допомога Схід», командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв, дане майно вже незабаром буде розподілене між військовими госпіталями та  цивільними закладами охорони здоров’я, що розташовані в населених пунктів наближених до лінії розмежування в районі проведення операції Об’єднаних сил.

– Після розвантаження автопотягів та своєчасного розмитнення, гуманітарну допомогу отримають перинатальний центр та міські клінічні лікарні Краматорська, Мирнограда та Торецька, Дніпропетровська обласна дитяча клінічна лікарня, а також Військово-медичні клінічні центри Східного та Північного регіонів, – зазначив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За його словами, нове медичне обладнання допоможе максимально полегшити й пришвидшити лікування та реабілітацію пацієнтів. Особливо тих, хто відновлюється після тяжких захворювань, травм чи складних операцій.

– Все обладнання сучасне та має високі технічні характеристики. Крім того, воно дозволить лікарям впроваджувати нові методи діагностики та лікування, а також надавати медичну допомогу юним жителям регіону на більш високому рівні, – зазначив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Слід зазначити, що надання сучасного обладнання, створення комфортних умов для маленьких пацієнтів при отриманні медичної допомоги є пріоритетними напрямками роботи стратегічної гуманітарної ініціативи «Допомога Схід», яку у квітні 2018 року започаткував генерал-лейтенант Сергій Наєв. За цей час до її впровадження в життя, долучилися Асоціація “Медична та Благодійна Допомога Франція – Україна” (керівник Діана Дольс) та Асоціація міжнародних автомобільних перевізників України на чолі з Леонідом Костюченко.

Разом переможемо!

Служба звʹязків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України.