На вихідних Сергій Козир завітав до Нової Каховки та Таврійська

Вчора, 24 жовтня, кандидат у народні депутати по 184 округу, голова Херсонської ОДА Сергій Козир провів зустрічі з жителями Нової Каховки, Таврійська та селища Плодове.

Про це повідомляє Online НК з посиланням на особисту сторінку Сергія Козиря у Фейсбук.

“Декілька зустрічей сьогодні провів і у Новій Каховці. Дуже приємно, що з кожним днем на зустрічі приходять все більше небайдужих людей-однодумців, з якими у відвертій розмові намагаємося шукати шляхи вирішення певних проблем.
Цікавилися і станом будівництва комплексу з сортування побутових відходів у сусідньому Бериславі. Запевнив, що на прикладі розпочатого проєкту будемо реалізовувати будівництво подібних комплексів й у інших громадах. Також чекаємо рішення щодо початку робіт на очисних спорудах у Новій Каховці.
А ще у Новій Каховці дуже чекають на відкриття Центру олімпійських видів спорту Н2О, який наразі активно споруджується. Спорткомплекс на 20 видів спорту може стати потужною базою для підготовки спортсменів з усіх регіонів України для участі в Олімпійських та Параолімпійських іграх, Чемпіонатах і Кубках світу та Європи, інших змаганнях міжнародного та національного рівня з водних видів спорту відповідно до вимог Міжнародної федерації плавання. А завдяки відкриттю Центру будуть створені нові робочі місця.
Звісно, є чимало проблем, вирішенням яких люди дуже занепокоєні, це і ремонт внутрішньодворових проїздів, освітлення вулиць, встановлення дитячих і спортивних майданчиків. Розумію, наскільки для громади ці питання важливі. У співпраці із міською владою будемо крок-за-кроком їх вирішувати”, – написав кандидат у народні депутати Сергій Козир.