Нa Xepcoнщинi пoчacтiшaли випaдки угoнiв мoтoтpaнcпopту

Нa Xepcoнщинi пoчacтiшaли випaдки нeзaкoнниx зaвoлoдiнь двoкoлicними тpaнcпopтними зacoбaми з двигунoм. Мoтoцикли, мoпeди i cкутepи cтaють лeгкoю здoбиччю для злoвмиcникiв, ocoбливo, якщo вoни зaлишeнi бeз нaгляду тa нe oблaднaнi жoдними пpoтиугiнними зacoбaми.

Так, вчора, близько 12:00, в «Єдиний центр 102» поліції Херсонщини зателефонував 46-річний житель м. Нова Каховка, повідомляє hr.npu.gov.ua. Чоловік розповів, що невідомі зловмисники угнали його мопед «Honda», який він припаркував біля свого під’їзду. Наразі поліцейські встановлюють місцезнаходження транспортного засобу та зловмисників причетних до незаконного заволодіння.

Поліція радить власникам мототраспорту не залишати без нагляду свої транспортні засоби та пам’ятати про заходи безпеки щодо їх збереження. Мопеди і скутери – легка здобич для злодіїв, особливо в теплу пору року.

Правоохоронці радять власникам мототраспорту подбати про належне його збереження та дотримуватись наступних порад:

– якщо ви мешкаєте у приватному секторі не залишайте свій транспортний засіб на подвір’ї, зачиняйте його в гаражі або іншому приміщенні з надійними замками;

– якщо ви живете у багатоповерхівці користуйтеся послугами стоянок та парковок, що охороняються;

– обладнайте свій транспортний засіб сигналізацію, бажано зі зворотним зв’язком;

– блокуйте кермо або встановіть протиугінний замок на гальмівний диск, що захищає від провертання коліс;

– паркуйте свій транспорт в освітлюваному місці поблизу магазинів, банків, банкоматів. Зазвичай у таких місцях є камери відеоспостереження, що може допомогти в оперативному розкритті в разі вчинення угону.

Якщо ваш транспортний засіб все ж таки угнали, не гайте часу на самостійний розшук, одразу телефонуйте на номер «102» або звертайтесь у найближче відділення поліції.