На ювілей до Франка: делегація Новокаховської громади відправилась до міста-побратима Дрогобича

З нагоди 165-річчя з дня народження Івана Франка від Новокаховської громади до міста-побратима Дрогобича вирушила делегація у складі секретаря міської ради Дмитра Васильєва, керуючого справами виконавчого комітету Віталія Кубатка та начальника відділу культури та туризму Наталії Зарудної.

Про це редакції Online НК повідомила прес-секретар міськвиконкому Ірина Дахновська.

Україна святкує річницю з дня народження Івана Франка!

Іван Франко – титан думки та слова, провісник української національної ідеї, світоч, який запалював своїм словом. Українці всього світу сьогодні відзначають його ювілей – 165 років від дня народження.

Новокаховчани зустрілися з міським головою Дрогобича Тарасом Кучмою, передали найщиріші вітання та подарунки від міського голови Володимира Коваленка та всієї Новокаховської громади.

Також сьогодні, 27 серпня, члени Новокаховської делегації відвідають урочисту церемонію нагородження лауреата міжнародної премії імені Івана Франка.

Слід зауважити, що Присудження Міжнародної премії імені Івана Франка є почесним визнанням вагомих здобутків та значних заслуг науковців у галузі україністики та соціально-гуманітарних наук. Премію засновано з метою сприяння всеохоплюючому вивченню творчої, наукової, громадської діяльності Івана Франка і заохочення вчених з різних країн світу до проведення актуальних досліджень у галузі соціально-гуманітарних наук та україністики, що увиразнюють гуманістичний, національний, духовний, державотворчий сенс для пізнання та утвердження наукової і культурної спадщини України у світовому контексті.