Начальниця Новокаховської ДПІ обговорила зі старостами ОТГ стан сплати місцевих податків

Нещодавно начальниця Новокаховської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Галина Серебрянська зустрілася за «круглим столом» зі старостами округів, які входять до складу Новокаховської міської територіальної громади.

Про це редакції Online НК повідомили у прес-службі Головного управління ДПС  Херсонщини.

Під час зустрічі сторони обговорили питання щодо пошуку додаткових ресурсів наповнення місцевих бюджетів, вжиття заходів з детінізації відносин у сфері зайнятості населення, забезпечення погашення заборгованості з податків тощо.

Галина Серебрянська звернула увагу присутніх, що граничний термін сплати земельного податку за 2021 рік і податку на нерухоме майно за 2020 рік сплинув у серпні поточного року. При цьому більш як шість тисяч громадян територіальних громад, з певних причин, своєчасно не сплатили податкові зобов’язання по цих платежах на суму більш як 5 млн гривень.

Дана ситуація призводить до значних втрат місцевого бюджету, тому податківця запропонувала об’єднати зусилля задля якнайшвидшого погашення наявної заборгованості по майновим податкам.

Іншим важливим сегментом засідання стали роз’яснення стосовно одноразового декларування активів, яке є добровільним. Основною метою цієї кампанії є продовження політики держави щодо детінізації всіх сфер суспільного життя. Декларація подається виключно в електронному вигляді через сервіс «Електронний кабінет» з накладанням кваліфікованого електронного підпису.

Під час засідання присутні отримали вичерпні відповіді на свої запитання та тематичну друковану продукцію.