Напередодні Дня Незалежності у Новій Каховці громадські активісти навели лад біля джерел у міському парку

Активісти громадської організації «МАМА-1986 Нова Каховка» в рамках екологічного проекту «Чистіші річки – чистіші моря (CRoCuS)» організували прибирання сміття та очищення струмків в парковій зоні міста Нова Каховка.

Про це редакції Online НК повідомила голова ГО «МАМА-1986 Нова Каховка» Таіса Козак.

Як результат події, було очищено 2 струмки, які розташовані біля літнього кінотеатру та за стадіоном «Енергія».

 

В акції взяло участь понад 50 осіб. Серед яких учні ЗОШ №10, члени громадські організації «Днєвной Дозор», діти та дорослі з патріотичного клубу «Джура», громадської організації «Патріоти за життя». Також до акції долучились і деякі небайдужі жителі міста Нова Каховка.

Дякуємо спонсорам даної акції: депутату обласної Ради – Юрію Власову, громадському  діячу Олександру Сидоренку, меценатам Сергію Хоменко та Олені Навроцькій, які матеріально підтримували акцію.

Дякуємо кожному небайдужому громадянину, хто взяв активну участь у цій акції з очищення джерел!

До уваги керівникам об’єктів харчування і розважальних закладів, які розміщенні на береговій смузі Дніпра! Не варто нехтувати своєчасним сортуванням сміття, його прибиранням та вивезення стічних вод. Враховуйте те, що струмки знаходяться в санітарно-захисній зоні річки Дніпро.

Варто розуміти, що викинутий пластиковий стаканчик або пляшка є забруднювачем навколишнього середовища, й крім цього являється вторинним продуктом за переробку якого можна отримувати додатковий прибуток.

Пам’ятайте! Струмок це джерело живлення поверхневих вод.. Це не отримувач  каналізаційних стоків! Тому бережіть воду! Без води немає життя!