Напередодні нового навчального року управління освіти Херсонської ОДА знову без керівника

Ірина Дробиш, яка повернулася у крісло начальника управління освіти і науки Херсонської ОДА, перейшла 26 липня на посаду заступника голови Бериславської райадміністрації.

Про це повідомляє Online НК з посиланням на інформацію у місцевих ЗМІ.

Ірина Дробиш працювала начальником управління освіти Херсонської ОДА з лютого по жовтень 2020 року, а потім була звільнена начебто через участь у виборах міського голови Берислава від партії, яка має складні стосунки з владою. Вона балотувалася від ВО “Свобода” і прийшла до фінішу перегонів п’ятою.

Але 1 березня суд визнав протизаконним та скасував розпорядження тодішнього голови Херсонської облдержадміністрації Юрія Гусєва №117-ос від 22 жовтня 2020 року про звільнення Ірини Дробиш.

Причиною переходу Дробиш у Бериславську райадміністрацію, заступницею голови якої вона працювала й до переходу в ОДА, видання називає відсутність порозуміння з теперішнім головою ОДА Сергієм Козирем.

Обласне управління освіти лишилося без керівники у дуже складний час: йде підготовка до нового навчального року, а також проводиться оптимізація системи середніх спеціальних навчальних закладів, яка супроводжується дуже складними і болісними процесами.