Напередодні зими у Новій Каховці перевірили сім’ї зі складними життєвими обставинами

У Новій Каховці впродовж жовтня-листопада проведені профілактичні рейди «Готуємось до зими», під час яких перевірялись родини, які мають дітей і перебувають у складних життєвих обставинах.

Про це редакції Online НК повідомили у Службі у справах дітей Новокаховської громади Херсонщини.

За цей час проведено 11 рейдів, відвідано 29 дітей, які проживають у 21 родині, в яких дорослі не в змозі без втручання та допомоги спеціалістів самостійно подолати труднощі та виконувати свої батьківські обов’язки.

Під час візитів були здійснені перевірки забезпечення сімей теплим сезонним одягом, продуктами харчування, паливом/безпечними приладами обігрівання. У більшості обстежених родин і санітарно-гігієнічні умови є задовільними, а саме: у помешканнях відсутні ризики, які можуть призвести до загрози для життя та здоров’я, діти забезпечені сезонним одягом, взуттям; наявні запаси продуктів харчування.

З членами сімей проведено бесіди щодо дотримання техніки безпеки при користуванні електро- та газовими приладами, ведення здорового способу життя, розумного використання коштів сімейного бюджету, попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків, надано консультації з різного роду питань та ознайомлено про допомогу, яку вони можуть отримати у разі виникнення проблем.

Проте під час візитів було встановлено, що відповідні умови проживання є не у всіх сім’ях, тому діти цих родин тимчасово мешкають з родичами. Їх батькам надані рекомендації та зобов’язано протягом місяця забезпечити належні умови проживання, після чого службою у справах дітей будуть здійснені повторні перевірки.