Напередодні Дня людей з обмеженими можливостями в картинній галереї Нової Каховки відкрито виставку Антоніни Виноградової

Картинна галерея ім. А.С.Гавдзинського 01 грудня 2018 року, напередодні Всесвітнього дня людей з обмеженими можливостями, презентувала відкриття виставки людини, яку хвороба прикувала до візка, Антоніни Виноградової.

Переживання співробітників щодо несприятливих погодних умов, які б могли перешкодити дістатися галереї, були марними – на презентацію зібралися близькі, знайомі, художники, ті, хто прочитав анонс на теренах інтернету, приїхала молодь навіть з м. Берислав.

Люди з обмеженими можливостями… Дивлячись на творіння Антоніни Виноградової, не повертається язик так назвати цих людей, які мають таку силу волі і зберігають віру в себе. Це дивовижно, коли фізичні вади не перешкоджають людині жити повноцінним життям, творити дива. Неможливе можливо!

Серед гостей була Марина Скрипнікова, директор «Інклюзивно-ресурсного центру», що діє в нашому місті. Вона привітала Антоніну Виноградову з відкриттям виставки і розповіла про діяльність центру.

Ми сподіваємося, що відвідати виставку Антоніни Виноградової прийдуть небайдужі до людських проблем, поділяться своїм теплом і доброзичливістю. Тим паче, що є чим помилуватися в експозиції виставки.

Чекаємо на Вас! Відкрийте свої добрі серця назустріч людям з обмеженими можливостями! Нагадуємо, виставка працюватиме до 22 грудня!