Нардеп Херсонщини про закон щодо ринку землі: він не вирішать всіх задекларованих завдань

Варіант законопроекту про обіг сільськогосподарських земель, який ми отримали до другого читання, не здатний вирішити ті завдання, які декларуються.

Про це в коментарі кореспонденту «Ехо Києва» розповів народний депутат Верховної Ради по 184 виборчому округу на Херсонщині Ігор Колихаєв.

«Власники паїв і фермери не отримають можливість розвитку і вони це розуміють. Тому я припускаю жорстке протистояння з боку цієї зацікавленої категорії суспільства», –  зазначив він.

У той же час нардеп повідомив про низку інших проблем, пов’язаних з відкриттям ринку землі.

«Адже ми не маємо прозорого реєстру наявних земель. Судова система не готова чесно працювати з питаннями пов’язаними з землею. Банківська система не підготовлена ​​до забезпечення доступного кредитування ринку землі», –  заявив Колихаєв.

Більш того, він додав, що весь процес проходження законопроекту коридорами Верховної Ради супроводжувався постійними порушеннями норм регламенту.

Народний обранець в рішенні даного питання закликав владу прислухатися до думки українського народу.

«Я знаю одне –  побудувати щось хороше на брехні не вийде. Сподіваюся, що у “авторів розпродажу української землі” вистачить розуму прислухатися до думки більшості українців», –  підсумував Колихаєв.