Нарешті в Херсоні прийняли бюджет на 2020 рік

Сьогодні, 23 січня, 29 депутатів міськради проголосували за бюджет Херсона на 2020 рік.

Хоча сам розгляд питання більше нагадував цирк. Обранці переходили від бюджету на спилені дерева, автівку для інспекції, на особистості. А про чисельні конфлікти інтересів, годі й казати, повідомляє myks.com.ua.

Варто зазначити, що вже на початку сесії депутат Олег Романюк заявив про те, що проект рішення виноситься без погодження із виконкомом та депутатськими комісіями, що є порушенням регламенту.

Голова бюджетної комісії Руслан Рубан заявив, що члени профільної комісії не визначилися. На останньому засіданні хоча й кворуму не було, але новий проект рішення все ж таки обговорювався. Депутати зазначили, що Департамент фінансів не надав жодного бюджетного запиту, згідно з якими й були внесені правки. Питання були, як до дохідної частини, та і до витрат бюджету.

«Коли зачитувався перерозподіл видатків до Департаменту ЖКГ, Войтенко заявив, що не подавав запити», – заявив Богданов.

Цікава позиція керівника Департаменту Романа Підперигори. Він заявив, що всі бюджетні запити є.

«Сьогодні бюджетні запити від управлінь та департаментів є. То було вчора», – відповів Підперигора.

Руслан Рубан заявив, що члени бюджетної комісії не мають право голосувати за цей бюджет. Але, тим не менш, депутати вносили правки. Підтримали вони лише одну — направити 1 мільйон гривень з знесення аварійних дерев на інвентаризацію зелених насаджень у місті. Така пропозиція пролунала після заяв про повальне спилювання здорових дерев на проспекті 200 років Херсону та вулиці І.Кулика.