У поминальну неділю поліція забезпечила порядок в 283 населених пунктах Херсонщини

Вчора, 9 травня, на Херсонщині поліція забезпечила безпеку проведення урочистостей до Дня перемоги над нацизмом та заходів, присвячених поминальній неділі.

За повідомленням відділу комунікації поліції на території Херсонської області відбулися ряд заходів, присвячених перемозі над нацизмом у Другій світовій війні. Також мешканці Херсонщини цього дня в зв’язку з поминальною неділею відвідували могили своїх померлих рідних. До охорони публічного порядку в місцях проведення заходів були залучені майже 800 поліцейських.

Вранці в 15 населених пунктах розпочалися 22 офіційних заходи, присвячених Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Нині майже усі святкування закінчилися.

Також до 15:00 години в 283 населених пунктах на 301 кладовищах відбулись заходи, присвячені поминальній неділі. Кількість відвідувачів цвинтарів становила майже 35 тисяч громадян.

До охорони публічного порядку та безпеки громадян були залучені майже 800 працівників поліції, 60 військовослужбовців Національної гвардії України та 50 курсантів Херсонського факультету ОДУВС. Порушень публічного порядку не допущено. Наразі триває ще проведення поздоровчої програми з нагоди Дня перемоги над нацизмом в одному з міст області.