Наталія Марченко: «Якщо допомогла хоча б одній людині – вже не марно прожила день»

Депутат Новокаховської міської ради Наталія Марченко

Я народилася у Новій Каховці. З роками  зрозуміла, що саме це місто є найкращим у світі. Нова Каховка – мій рідний дім, моє життя. У цьому прекрасному місті народилися й виросли моя мама, я, мій брат Андрій і моя донька Анастасія. Здобувши освіту, я вирішила, що саме тут хочу залишитись. З 1997 року працюю приватним підприємцем.

П’ять років тому, коли мене обрали депутатом, у мене були тільки плани, як зробити життя для мешканців нашого міста кращим, і неймовірне бажання втілити все це в реальність.

Як більшість депутатів міської ради, я брала участь у роботі постійних комісій, працювала в сесійній залі. Готувала та озвучувала депутатські запити за зверненнями моїх виборців.

І ось що було виконано: прибрані старі дерева біля ЗОШ №8, зроблено тротуарну доріжку по вул. Горького біля пр. Перемоги, 13 (магазин «Рибка»), прибрано старі дерева навколо пр. Перемоги, 29, пр. Перемоги, 13, 17 та 19, навколо ясел/садка №9 «Оленка».

Встановлено елемент примусового зниження швидкості транспортних засобів («лежачі поліцейські») на прохання педагогів та батьків учнів ЗОШ №8. Завершується ремонт санвузлів на 3-му поверсі ЗОШ №8. На прохання мешканців будинків по пр. Перемоги 17 та 19, вул. Горького 40 та 48 оновлено сміттєві майданчики.

Завершується ремонт дороги та укладка бордюрів у дворі будинку по пр. Перемоги, 17. Розпочато ремонт тротуару та укладка бордюру позаду будинку №42 по вул. Горького. Виконано ремонт тротуарів позаду будинку 19 по пр. Перемоги та біля ЗОШ №8, перед будинком №38 по вул. Горького.

Вирішено питання безкоштовного перевезення дітей, що з батьками мешкають на території садового товариства «Дружба». Придбано комп’ютер для звукорежисера БДТ. Проведено реконструкцію входу для учнів початкової школи у ЗОШ №8. Відремонтовано люки у дворі будинку №44 по вул. Горького.

Я допомогла вирішити питання, викладені у зверненнях правлінь ОСББ по пр. Перемоги 13, ОСББ «Надія» (вул. Зорге, 8).

На прохання мешканців мікрорайону «Сокіл» у дворі  по пр. Перемоги 13 оновлено дитячий майданчик.

Але залишились питання, які ще не вирішені. У ЗОШ №8 необхідно встановити паркан навколо закладу і відремонтувати спортивну залу. Потрібні гойдалки біля будинків по вул. Горького 42 і 44, пісочниця по пр. Перемоги, 17, лавочки за адресами вул. Горького, 44, вул. Соборна,52, вул. Зорге, 10, вул. Затишна, 42.

Мешканці будинків №13 і №17 по пр. Перемоги просять відремонтувати дорогу та покласти бордюри біля смітника по пр. Перемоги, 17. Потрібно встановити освітлення і частково заасфальтувати двір по вул. Горького, 42. Заасфальтувати під’їзд до будинку №13 по пр. Перемоги (з вул. Горького).

Все це мені вдалось зробити за підтримкою товаришів по депутатському корпусу та керівників комунальних підприємств міста.

Протягом попередніх п’яти років депутатської роботи я проводила прийом громадян, отримала 375 звернень. Була запрошена на збори для допомоги у створенні ОСББ по пр. Перемоги, 19, пр. Перемоги, 13, пр. Перемоги 29, пр. Перемоги 8. Співпрацюю з ОСББ по пр. Перемоги 13 та 17, вул. Горького 36, 38, 42, 44.

Готувала необхідні документи для встановлення  елементу примусового зниження швидкості транспортних засобів («лежачих поліцейських») біля будинків №№13 та 17 по пр. Перемоги.

Надала допомогу в проведенні акції «Щедрий Миколай», Міжнародного Дня волонтера, Дня захисту дітей.

Організувала висадку дерев навесні у дворах по пр. Перемоги, 13, 24 та ЗОШ №8.

За кілька днів до початку нового навчального року брала участь в роботі комісії по прийому шкільних та дошкільних закладів. Була членом журі шкільних та міських конкурсів. Всі ці роки була плідна співпраця із колективами ЗОШ №8 та ясел/садка «Оленка». Будучи небайдужою до становлення та навчання зростаючого покоління, з 2011року і до теперішнього часу я є головою Ради СЗОШ №8. Підтримую та допомагаю школі у вирішенні багатьох питань.

Як депутат брала активну участь у міських та обласних заходах.

Підсумовуючи зроблене за попередні роки депутатської роботи, розумію, що виправдала очікування людей. Мені не соромно дивитися в очі людям, і є з чим йти далі.