Неофіційно працевлаштованих українців будуть позбавляти субсидій

Новий трудовий кодекс дозволить позбавляти субсидій неофіційно працевлаштованих громадян. Про це повідомив у фейсбуці міністр економіки Тимофій Милованов.

Що передбачає кодекс

За словами Милованова, згідно з новим законопроектом про працю, якщо людина працювала без офіційного оформлення трудових відносин і це доведено судом, вона втрачає право на субсидію.

Милованов пояснив, що ці заходи необхідні, тому що сьогодні багато неофіційно працевлаштованих українців приховують свій високий дохід, щоб отримати субсидію.

«Це неправильно. Це несправедливо. Тому що субсидії платимо ми всі з вами, через податки. І субсидії мають отримувати ті, хто матеріально незахищені», – зазначив міністр.

Раніше повідомлялося

  • У грудні 2019 року президент Володимир Зеленський підписав закон №1231 про верифікацію та моніторинг державних виплат. Закон розробили з метою підвищити адресність державних виплат. Тобто, щоб одержувачами держвиплат були саме ті громадяни, які потребують допомоги держави.
  • В опалювальному сезоні 2019-2020 років субсидії не зменшаться. Всі, хто потребує допомоги, її отримає. Про це раніше заявив прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

Як думають проводити верифікацію

Згідно з законом верифікацію держвиплат будуть проводити в три етапи:

  • превентивна — перевірка перед призначенням соціальної виплати і пенсії;
  • поточна — перевірки для тих громадян, які вважають, що отримали законодавче право на соцвиплату;
  • ретроспективна — перевірка раніше призначених виплат.

Джерело: Мінфін

Поділіться цим:
Останні новини:  
    Google-реклама:  
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial