Неподалік від Нової Каховки блискавка вбила працівника фермерського господарства

Подія трапилась під час раптової грози біля села Чорнянка, неподалік від Нової Каховки, що на Херсонщині.

Група місцевих жителів працювала у полі фермерського господарства, коли неочікувано почалася гроза, повідомляє newday.kherson.ua. Розуміючи небезпеку, більшість селян присіла чи лягла на землю, а 35-річний чоловік побіг шукати укриття (за деякими свідченнями, в руках у нього була металева сапка).

Тут його й спіткав удар блискавки, який зупинив серце постраждалого. За півтора метри від нього знаходився ще один учасник польових робіт, котрий прожогом кинувся на порятунок. І також отримав розряд, але менш потужний – рятівник залишився живим, і навіть тілесних ушкоджень не отримав, хіба що дуже перелякався.

У поле, яке стало місцем трагедії, викликали слідчо-оперативну групу з Каховського райвідділу Національної поліції.

Правоохоронці оглянули тіло загиблого й навколишню  територію, підтвердивши — стався нещасний випадок, а не умисне убивство. Тим не менш, у відділі комунікації Головного управління Національної поліції Херсонщини повідомили: за порушення вимог законодавства про охорону праці (частина 2 статті 271 КК України) вже розпочали кримінальне провадження. Воно передбачає покарання до двох років виправних робіт або ж до семи років позбавлення волі. Тож буде слідство, але кому саме висунуть підозру, поки що невідомо.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ.