ТОВ СП «НІБУЛОН» допомагає у розвитку інфраструктури селища Козацьке

ТОВ СП «НІБУЛОН» робить значний внесок у розвиток інфраструктури селища Козацьке, що у Новокаховській ОТГ Херсонщини.

Про це редакції Online НК розповіли у відділі з питань діяльності Козацького старостинського округу.

В рамках інвестиційного проекту ТОВ СП “НІБУЛОН» у 2012 році збудувало в смт Козацьке річковий перевантажувальний термінал з відвантаженням зернових та олійних культур на річковому транспорті.

В результаті будівництва смт. Козацьке отримало можливість залучення значних коштів у розвиток своєї соціальної інфраструктури.

Так, річковики збудували 3 км під’їзного шляху до філії «Козацька», встановили на ньому вуличне освітлення по вулицям Миру, Чкалова, Жовтневій, Набережній та у провулку Козацький.

Цим були започатковані роботи з зовнішнього освітлення у селищі, що згодом стало одним з основних напрямів благоустрою.

Але минуло вже 8 років. За цей час технології значно пішли вперед. І щоб підвищити якість освітлення і значно зменшити енерговитрати на вуличне освітлення виникла потреба провести його модернізацію.

У минулому році за кошти ТОВ СП «НІБУЛОН» виконано капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці Миру протяжністю 500 м, вартість робіт склала 600 тис. грн.

В грудні 2020 року за сприяння генерального директора ТОВ СП «НІБУЛОН», Героя України Олексія Вадатурського надано спонсорську допомогу на модернізацію вуличного освітлення у селищі Козацьке, а саме заміну світильників на енергоефективні світлодіодні консольного типу LED потужністю 50Вт у кількості 40шт.

Роботи із заміни світильників будуть виконані у поточному році силами Козацького комунального підприємства та фахівців філії «Козацька» ТОВ СП «НІБУЛОН».