Нова Каховка для щеплення проти COVID-19 отримала майже 2,5 тис доз вакцини

На Херсонщині триває вакцинальна кампанія від COVID-19, до якої долучились новокаховчани. Наразі щеплення проводиться препаратами Comirnaty (Pfizer-BioNTech), CoronaVac (Sinovac Biotech) та AstraZeneca.

Вчора, 7 червня, мобільні бригади, які підготовлені до вакцинальної кампанії, отримали в Херсоні три види вакцин, а саме: 2170 доз AstraZeneca, 200 – CoronaVac та 120 доз Comirnaty. Про це редакції Online НК повідомила Генеральний директор КНП “ЦПМСД м. Нова Каховка” Олена Ходорковська.

Вона зазначила, що вчора мобільна бригада Центру використала 120 доз вакцини Pfizer для вакцинації освітян та лікарів двох сел Каховського району. Інша бригада працювала на місці, у Новій Каховці. Сімейні лікарі запрошували до поліклінічного закладу осіб, у яких підійшов термін для щеплення другою дозою вакциною AstraZeneca. Всі люди, які отримали першу дозу вакцини AstraZeneca, обов’язково отримають другу дозу цієї вакцини.

Сьогодні до вакцинації залучені стаціонарні пости, які знаходяться в амбулаторіях Козацького та Основи. Вони робитимуть щеплення другою дозою вакцини AstraZeneca мешканцям сіл громади.

Олена Іванівна повідомила також, що відсьогодні в Центрі зможуть зробити щеплення від COVID-19 громадяни, які записалися до листа очікування в додатку чи через сайт «Дія» вакциною CoronaVac.

Керівництво КНП “ЦПМСД м. Нова Каховка” забезпечило щоденне отримання бригадою вакцини на складі в Херсоні і проведення вакцинації впродовж дня. В такому ритмі медичні працівники мобільних бригад та стаціонарніх постів працюватимуть щоденно з понеділка до суботи включно.