Нова Каховка готується до проведення проміжних виборів народних депутатів України

Вчора, 27 вересня, міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко, разом з заступниками, керівниками комунальних підприємств і структурних підрозділів та старостами старостинських округів обговорили нагальні питання життєдіяльності громади.

Про це редакції Online НК повідомила прес-секретар міськвиконкому Ірина Дахновська.

Підготовка до опалювального сезону, підсумки святкування Дня міста, ситуація із захворюваністю на COViD-19 – про це та інше говорили під час апаратної наради.

На початку наради Володимир Коваленко від імені всіх присутніх привітав з днем народження старосту Дніпрянського старостинського округу Віталія Гуру та висловив найщиріші побажання імениннику.

Міський голова наголосив на необхідності постійного контролю за виконанням робіт на об’єктах “Будівництво Центру олімпійських видів спорту Н2О Нова Каховка” та “капітальний ремонт будівлі по вул. Історичній, 52”.

Також напередодні зимового періоду необхідно провести ремонт гаражів для автомобілів підрозділу “Новокаховська станція екстреної медичної допомоги”, негайного ремонту потребує покрівля міського Палацу культури. Володимир Коваленко дав доручення взяти ці питання під особистий контроль відповідальним особам.

Міський голова зауважив, що в жовтні планується проведення низки свят: День вчителя, День захисників і захисниць України, а також 100-річчя села Обривка та 230-річчя смт Дніпряни. “Всі свята необхідно підготувати та провести на відповідному рівні” – сказав Володимир Коваленко.

У зв’язку з проведенням проміжних виборів народних депутатів України 31 жовтня 2021 року, міський голова наголосив на тому, що влада громади має забезпечити недопущення під час підготовки проведення виборів будь-яких проявів тиску та незаконного втручання у виборчий процес і роботу виборчих комісій.

Наприкінці наради, підводячи підсумки святкування Дня міста Нова Каховка, Володимир Коваленко щиро подякував за чудову підготовку концертних заходів, а комунальникам – за підготовку міста до прийому гостей.