Новокаховчани привітали воїнів ОМПБР імені кошового отамана Костя Гордієнка з річницею створення з’єднання

Нещодавно делегація з Нової Каховки за ініціативи міського голови Володимира Коваленка відвідала воїнів окремої мото-піхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка. Підрозділ зараз виконує бойові завдання з захисту свободи та незалежності України в зоні проведення операції Об’єднаних сил.

Про це редакції Online НК розповів Віктор Замковий, який від міської влади опікується шефськими зв’язками з військовими частинами, що дислокуються на території Новокаховської ОТГ Херсонщини.

Поїздка делегації міста до воїнів підшефної бригади формально була присвячена річниці створення з’єднання, яке відмічалось 17 червня. Але у цей період частини бригади знаходились на полігоні, де завершувався процес підготовки до виходу в зону проведення ООС Збройних Сил на Сході України.

За клопотанням командування бригади шефи привезли цінні подарунки, якими були нагороджені кращі воїни з частин і підрозділів бригади.

Делегація спочатку зустрілась з командиром бригади полковником Анатолієм Мішанчуком, а потім у супроводі заступника командира бригади з морально-психологічного забезпечення підполковником Олександром Книшом об’їхала всі частини, які знаходяться на бойових позиціях на лінії розмежування, та там вручила нагороди від новокаховчан.

Всього Віктор Замковий від імені міського голови Володимира Коваленка вручив воїнам цінні подарунки: 5 наручних годинників, 10 термосів та 5 пледів, які підготував Благодійний фонд «Н.Каховка» (директор Сергій Пасенчук).

Також шефи виконали інші замовленні воїнів: електропили, обладнання для забезпечення побутових потреб особового складу у польових умовах.