Нова Каховка славна своїми спортивними традиціями та сучасними досягненнями у спорті

У День фізичної культури і спорту до мешканців Новокаховської ОТГ традиційно звретаються фахівці відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту:

Щорічно у другу суботу вересня вся Україна святкує День фізичної культури і спорту. Це свято наповнене особливим змістом, адже символізує силу і витривалість, мужність та красу, а найголовніше – популяризує здоровий спосіб життя.

Спорт і фізична культура для людини є надійним джерелом енергії, гарного настрою і оптимізму. Важко переоцінити значення фізичної культури у повсякденному житті, адже школа спорту культивує в людині життєво необхідні якості – вміння чітко формулювати ціль та послідовно її досягати, шляхетність, ефективну співпрацю в команді, вміння підкорювати власний інтерес загальній меті. Відрадно, що ряди прихильників фізичної культури і спорту в Україні невпинно зростають і стають запорукою гармонійного розвитку особистості.

Наше місто завжди славиться високими досягненнями спортсменів не лише в Україні, а і за її межами. Наші земляки завжди були серед тих, хто здобував найвищі нагороди на престижних міжнародних змаганнях та зберігає і примножує славні традиції українського спорту, зміцнює авторитет нашої держави у світовому співтоваристві.

Сьогодні на спортивному небосхилі всього світу сяють спортсмени міста Нової Каховки з різних видів спорту, які успішно виступають на обласних, Всеукраїнських та Міжнародних змаганнях, а саме: Новожилова Ірина, Піскунов Гліб, Павлова Анастасія, Кисильова Юлія, Федоров Данило, Горєлова Марія, Бойко Олександр, Щербинський Дмитро, Боднарчук Катерина, Коваленко Руслана, Клівчуцька Наталія, Дегтяр Денис, Бойко Михайло, Анісімов Роман, Піскунова Влада, Масюткіна Ярослава та збірна команда дівчат з футзалу, яка посіла І місце в фінальній частині чемпіонату чемпіонату України з футзалу серед дівочих команд 2006-2007 р.н. серед команд (Другої ліги) сезону 2020-2021 р.р.

Шановні спортсмени, своїми досягненнями, натхненною працею Ви прославили і прославляєте наше місто, вносите вагомий внесок у розвиток фізкультурно-спортивного, Олімпійського та Паралімпійського руху в Україні.

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради висловлює слова особливої вдячності і найщиріші побажання – всім спортсменам, олімпійським чемпіонам різних років, тренерам, командам майстрів, ветеранам, працівникам дитячо-юнацьких спортивних шкіл, вчителям фізичного виховання загальноосвітніх шкіл, спортивним федераціям і громадським об’єднанням, меценатам, спонсорам, всім тим, хто примножує спортивну славу нашого міста. Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує силу, велич духу і мужність, сприяє популяризації та розвитку сфери фізичної культури і спорту!

Вдалих усім стартів, переможних фінішів, щирих уболівальників, олімпійського довголіття та життєвих і спортивних перемог!

Зичимо Вам високих здобутків та перемог у змаганнях на славу нашого міста. Нехай Ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту та взірцем для юних жителів нашої країни.