Нова Каховка посідає третє місце на Херсонщині за кількістю хворих на COVID-19

Вчора, 19 жовтня, міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко провів робочу нараду з керівниками комунальних підприємств, начальниками управлінь та відділів міської ради та виконавчого комітету.

Першим на порядку денному стояло питання щодо ситуації із захворюванністю на коронавірус у місті, повідомляє Online НК.

За словами головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Центральна міська лікарня міста Нова Каховка» Ігоря Гайдаманчука, в інфекційному відділенні перебуває 22 особи, які інфіковані на COVID-19. За кількістю хворих Нова Каховка знаходиться на 3-му місті у Херсонській області.

Міський голова дав доручення головному лікарю тримати на контролі питання забезпечення відділень лікарні точками доступу до кисню та індивідуальними засобами захисту медичного персоналу.

Заступник начальника відділу освіти Наталія Гмизіна поінформувала присутніх про відновлення освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти після дводенної дистанційної роботи. Школи працюють у звичному режимі до 23 жовтня 20202 року.

Міський голова дав доручення начальнику відділу освіти провести нараду з директорами шкіл, головами батьківських комітетів щодо організації дистанційної роботи закладів загальної середньої освіти в 2020-2021 навчальному році, а також звернути увагу на харчування дітей у дитячому садку с. Козацьке.

Володимир Коваленко дав протокольні доручення щодо контролю питання готовності бюджетних установ до опалювального сезону 2020/2021 рр., організації допомоги Козацькому старостинському округу з питання вивезення сміття, облаштування контейнерами сміттєвих майданчиків, забезпечення 25 жовтня 2020 року голосування тих, хто знаходиться на самоізоляції, посилення роботи щодо забезпечення дотримання санітарних та протиепідемічних заходів у пасажирському транспорті.