Нова Каховка встановила національний рекорд України

Нещодавно Новокаховська громада отримала свій екземпляр видання книги «Національний Реєстр Рекордів – 2022». Про це повідомила прес-секретар міськвиконкому Ірина Дахновська.

Нагадаємо, 28 вересня 2019 року на центральній площі міста, в ході урочистостей був зареєстрований національний рекорд України «Найбільший логотип міста, викладений з людей».

Ініціатором цього флешмобу виступло КП “Агенція регіонального розвитку”. За задумом молодь мала створити новий логотип бренду Нової Каховки, як «Міста тисячі джерел». У флешмобі взяли участь 291 учень другої та третьої шкіл міста.

«Національний реєстр рекордів України» — це проєкт у сфері реєстрації та популяризації українських та світових досягнень в Україні. Заснований 10 жовтня 1989 року. Кожні два роки видається повноформатне друковане видання, яке є українським аналогом відомої в усьому світі «Книги рекордів Гіннеса».

Книга містить ілюстровану інформацію про найбільш яскраві і незвичайні рекорди українців у всіх проявах та сферах життя. Саме до цього видання потрапив і рекорд, встановлений мешканцями Нової Каховки під час святкування 67-ї річниці Дня міста.