За добу у Новокаховській ЦМЛ померла хвора на COVID-19

Станом на 12 травня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 41 хворий на СОVІD-19 та 20 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 2 нових лабораторно підтверджених випадки захворювання на коронавірус. Про це повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 31 новий лабораторно підтверджений випадок захворювання на COVID-19, з них 2 – у мешканців Нової Каховки.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, стан хворих середньої важкості: 64-річна та 81-річна новокаховчанки госпіталізовані до інфекційного відділення лікарні. Туди ж поступили двоє іногородніх хворих: 65-річна мешканка з Отрадокам’янки та 58-річний житель з Чаплинки.

За добу двоє хворих на COVID-19 побороли недуг і виписалися з лікарні, а ще одужали три особи, що перехворіли на пневмонію. Натомість до терапевтичного відділення госпіталізували сім хворих на пневмонію.

Також повідомляється, що минулої доби померла 63-річна жителька Дніпрян, яка хворіла на пневмонію та коронавірус.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 939 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 12 травня в громаді налічується 66 контактних з хворими на самоізоляції. З обліку знято 870 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!