У Новій Каховці депутати виділили більше 300 тис грн на підтримку військових частин

На ХІІ черговій сесії Новокаховської міської ради, яка відбулась вчора, 5 серпня, депутати виділили з міського бюджету понад 300 тис. грн. для надання допомоги військовим частинам Збройних Сил України, які дислокуються на території громади.

Як повідомили Online НК в управлінні з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, кошти будуть спрямовані на придбання будівельних матеріалів.

Їх використають для проведення поточного ремонту приміщень адміністративного корпусу штабу окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка (біля 310 тис. грн.).

Ще одним об’єктом турботи для міської влади є  надання матеріально-технічної допомоги підрозділу військової частини військово-повітряних сил, на що з міського бюджету буде спрямовано 16 тис. грн.

Міський голова Володимир Коваленко та депутатський корпус не дивлячись на скрутне становище з виконанням дохідної частини міського бюджету, не залишають наших військових без допомоги у вирішенні питань, що сприяють підтримці високого рівня їх бойової готовності.