У Новій Каховці керівники органів місцевого самоврядування Каховщини привітали рятувальників з професійним святом

У Новій Каховці керівники Каховського району та територіальних громад району привітали та вручили подарунки особовому складу державної пожежно-рятувальної частини.

Інформація про це розміщена на сайті територіальної громади, провідомляє Online НК.

Серед гостей були голова Каховської районної ради Валерій БРУСЕНСЬКИЙ, заступники голови Каховської районної держадміністрації, ГОЛОВИ Таврійської ОТГ, обласне керівництво ДСНС в Херсонській області, перший заступник міського голови Нової Каховки Олег ТАРАБАКА, міський голова Каховки Віталій НЕМЕРЕЦЬ.

Кожен з них висловив найкращі побажання рятувальникам, зазначивши, що вони завжди першими приходять на допомогу, ризикуючи власним здоров’ям та життям.

Винуватці свята отримали Грамоти, Подяки, подарунки та грошові винагороди.

Перший заступник міського голови Нової Каховки Олег ТАРАБАКА подякував рятувальникам і згадав про пожежу на Букіна, 20, де завдяки мужності і професіоналізму вогнеборців вдалося уникнути людських жертв і руйнування будинку.

Вітали колег і ветерани пожежної служби, і підприємці. Від Олександра Сидоренка рятувальники отримали такі необхідні при підготовці до осінньо-зимового періоду паливні брикети.

Згадали про колег, які в професійне свято несуть службу. А за традицією всі підрозділи отримали солодкі подарунки – торти, які вручив керівник Каховського районного управління ДСНС України в Херсонській області Ігор БЕРЕЩЕНКО.

Щиро вітаємо з професійним святом всіх рятувальників, чий девіз залишається незмінним – «Запобігти, Врятувати, Допомогти!». Миру вам, затишку і добробуту в родинах, вірних друзів, і – нехай рукави будуть завжди сухими!