У Новокаховській ЦМЛ за минулий тиждень кількість хворих на СОVІD-19 збільшилась на 42%

За інформацією керівництва Центральної лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, за минулий тиждень до медичного закладу госпіталізовано 26 хворих на коронавірус, що більше на 11 чоловік, або на 42% ніж позаминулого тижня.

Кількість хворих, які станом на ранок 24 травня знаходяться на лікуванні у Новокаховській ЦМЛ (39), збільшилась на 8 осіб проти позаминулого тижня (31), повідомляє Online НК.

Виписались після завершення лікування 19 пацієнтів, що менше на 1 особу ніж позаминулого тижня (було 20).

Впродовж минулого тижня за оперативними даними Департаменту охорони здоров’я Херсонської ОДА у Новокаховській ОТГ зафіксовано 26 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус, що на 5 осіб більше ніж на позаминулому тижні (було 21).

За тиждень від СОVІD-19 померли двоє хворих, що на рівні позаминулого тижня.

За даними КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» з 31 березня на обліку у центрі станом на ранок 24 травня обліковується 984 (на початок позаминулого тижня було 963) безсимптомно хворих на СОVІD-19 та 32 (було 56) контактних з хворими на самоізоляції.

Вилікувались від цієї хвороби 948 особи, або на 40 більше, ніж на початок минулого тижня (908).

Ми нагадуємо, що дотримання маскового режиму, користування санітайзерами, дотримання соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях – це основні попереджувальні заходи, що допоможуть кожному з нас уберегтись від інфікування.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!