У Новій Каховці набув чинності Публічний договір про надання послуг із вивезення ТПВ

З 1 серпня 2021 року набув чинності Публічний договір про надання послуг із вивезення твердих побутових відходів мешканців міста Нова Каховка.

Про це редакції Online НК повідомили у КП «НК Екосервіс».

Повідомлення про підготовку та оприлюднення  договору було опубліковано в газеті «Нова Каховка» №26 за 30.06.2021 р., договір із додатками розміщений на офіційному сайті міста Нова Каховка 17.06.2021 року та сайті Комунального підприємства «НК Екосервіс».

Починаючи з 1 серпня 2021 року кожний власник квартири чи індивідуального житлового будинку повинен користуватись  послугою без підписання окремого договору і оплачувати її повністю чи частково, скориставшись пільгами або оформивши субсидію.

Також офіційно повідомляємо, що з 1 серпня 2021 р. припинилась дія всіх договорів про надання послуг з поводження з побутовими відходами, укладеними між фізичними особами і КП «НК Екосервіс».

Надання послуг та нарахування оплати за їх виконання буде здійснюватися у відповідності до вимог статті 633  Цивільного кодексу України.

Набуття чинності Публічного договору про надання послуг з поводження з побутовими відходами мешканців міста Нова Каховка жодним чином не впливає на наявні борги та раніше здійснені сплати користувачами послуги (в тому числі й наперед), він лише виводить взаємовідносини між КП «НК Екосервіс» та мешканцями міста Нова Каховка на більш досконалий юридичний рівень. Тепер взаємовідносини стали взаємними та паритетними, й сторони цього договору повинні виконувати його вимоги.

Тож, шановні мешканці, користуємося послугами по вивезенню сміття, виконуємо умови Публічного договору, сплачуємо вчасно, не витрачаючи часу на підписання окремих угод. Взаємовідносини «Виконавець – Споживач» повинні бути максимально спрощені та зручні для новокаховчан.

Повторно звертаємо увагу, що при виникненні будь яких запитань (корегування кількості осіб за певним місцем проживання, уточнення розміру нарахувань та іншого), запрошуємо завітати до КП «НК Екосервіс» за адресою: Херсонська область, м. Нова Каховка,  вул. Дружби,43. Дізнатися подробиці ви також можете за телефонами:  тел. (05549) 4-55-80, (05549)4-54-95.