Новокаховська громада готова до початку нового навчального року

Сьогодні, 30 серпня, під час апаратної наради, міський голова Володимир Коваленко, разом з заступниками, секретарем Новокаховської міської ради, керівниками старостинських округів, структурних підрозділів виконкому та комунальних підприємств обговорив питання, що стосуються життя громади та окреслив основні задачі, поставлені перед владою міста найближчим часом.

Про це редакції Online НК повідомила прес-секретар міськвиконкому Ірина Дахновська.

Міським головою було підняте питання стосовно готовності навчальних закладів, та їх трудових колективів до початку нового навчального року. Вакцинація працівників закладів освіти – досі нагальне питання, яке гостро стоїть перед освітянам. Адже для безперешкодного функціонування навчальних закладів необхідно вакцинуватися не менше 80% членів колективів,однак на сьогоднішній день цей показник сягає трохи більше 50%.

Володимир Коваленко зазначив, що наступний місяць – багатий на події для Нової Каховки. “У вересні ми відмічаємо день міста, проводимо «Таврійський ярмарок», фестиваль підприємницької звитяги «Чумак-Фест». Це масштабні події, і перед нами стоїть важлива задача – об’єднати громади новоствореного Каховського району, ми маємо тримати високий рівень та бути прикладом. Тому до підготовки зазначених заходів потрібно віднестись максимально відповідально”- зазначив міський голова.

Також були обговорені питання ефективного функціонування комунальних підприємств, зокрема:

  • забезпечення підготовки стабільної роботи житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери в новому опалювальному сезоні 2021-2022 р.;
  • ефективна організація благоустрою територій населених пунктів Райського та Дніпрянського старостинських округів (ремонт доріг та забезпечення вуличного освітлення, прибирання на території населених пунктів);
  • розробка конкретних пропозицій стосовно проведення фітосанітарних заходів щодо знищення карантинних шкідників ( біла гусінь) на території населених пунктів Новокаховської громади тощо.