У Новій Каховці медичних працівників привітали з прийдешнім святом

Сьогодні, 17 червня, напередодні відзначення професійного свята – Дня медичного працівника колективи комунальних підрозділів Центру первинної медико-санітарної допомоги та Центральної міської лікарні зібралися на ранковий кава-брейк.

Про це редакції Online НК повідомила Генеральний директор КНП “ЦПМСД м. Нова Каховка” Олена Ходорковська.

Аби не заважати своїм клієнтам, медичні працівники зібрались на захід о сьомій годині ранку. Планували провести зустріч у дворі лікарні, але погода внесла свої корективи і все відбулося в будівлі первинки, яку заздалегідь святково прибрали.

Медичні колективи привітали з прийдешнім святом керівники установ Генеральні директори Олена Ходорковська та Наталья Гончарова.

На свято до медиків завітали поважні гості: міський голова Володимир Коваленко, секретар міської ради Дмитро Васильєв та депутат обласної ради Данило Репілєвський, які теж привітали медичний персонал обох колективів. А Данило Репілевський, керівник агрохолдінгу пригостив присутніх фірмовим сиром та смачними круасанами.

Музичний супровід святковому заходу подарували вчителі дитячої музичної школи на чолі з депутатом міської ради Катериною Козловою.

Усі присутні насолодилися приємною музикою, розділили радість спілкування у неформальній обстановці, отримали натхнення та позитивні емоції на весь день.