У Новій Каховці відбувся другий етап чемпіонату України з футболу серед дівочих команд

На минулому тижні у Новій Каховці відбувся 2 етап чемпіонату України з футболу серед дівочих команд WU-14 сезону 2021 р.

Про це редакції Online НК повідомила керівник відділі у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту територіальної громади Наталія Таран.

На футбольному полі «Дніпро», спортивного комплексу стадіону «Енергія» зустрілися команди ДЮСШ №7 (м. Дніпропетровськ), ДЮСШ – Металург (м. Запоріжжя), збірна Херсонської області та збірна Одеської області.

Нагадаємо, що на старті змагань взяло участь 27 команд з різних куточків нашої країни. На стадії першого групового етапу команди були поділені на 8 груп за територіальним принципом, які зіграли між собою матчі в два кола. Переможці груп та команди, які посіли другі місця, потрапили до другого групового етапу де сформували 4 групи по 4 команди в кожній, та зіграли між собою в одне коло.

За підсумками зіграних матчів збірна Херсонської області, основу якої складають новокаховчанки (тренер-викладач Новокаховської ДЮСШ «Таврія» Андрій Ківнюк), здобули перемогу та потрапили у фінал, де продовжать боротьбу за звання чемпіонів України.

Міський голова Володимир Коваленко, заступник міського голови, голова ГО «Федерація футболу м. Нова Каховка» Леонід Чурсинов, відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради (начальник Наталія Таран) та директор Новокаховської ДЮСШ «Таврія» Ольга Носаньова вітають наших юних футболісток та їх тренера Ківнюка Андрія Григоровича з виходом у фінал, який відбудеться 27-29 вересня 2021 року в м. Калуш (Івано-Франківська область), бажають їм наснаги і тільки перемоги у фіналі чемпіонату України серед дівочих команд!