Новий заступник міського голови Нової Каховки відвідав заклади культури сільської місцевості

Днями відбулася робоча поїздка заступника міського голови Володимира Арнаута та радника міського голови Володимира Сироватки до сільських закладів культури Новокаховської громади Херсонщини.

Про це редакції Online НК повідомила начальника відділу культури і туризму Наталія Зарудна.

Зима 2020-2021 років увійшла в свої права, залишаючи в минулому всі приготування до зимового сезону. Це період підведення підсумків та підготовки до циклу Різдвяно-новорічних свят. А це означає, що настав час оглянути заклади культури, які під час зимових святкувань стають центром життя кожного населеного пункту, перевірити їх метаріально-технічне забезпечення та функціонування.

2020 рік став роком особливих випробувань для культурної сфери не тільки нашої громади, а й всієї України, адже карантинні обмеження щоразу переривали таке бурхливе та різноманітне культурне життя, всіляко уповільнюючи його темп. Але для творчих та креативних людей це не перешкода. Вони швидко пристосовуються до нових умов, відкриваючи для себе раніше невідомі горизонти. Заклади культури, дотримуючись правил карантину, працюють, задовольняючи духовні потреби громадян. Відбуваються заняття дітей в школах естетичного виховання, бібліотеки поповнюються новою літературою та підписними виданнями, а в клубних закладах проводяться заняття та репетиції, бо всі вони забезпечені дровами та брикетами, що створює приємну, по справжньому, теплу атмосферу для культурної діяльності.

У підсумку робочої поїздки були визначені вектори подальшої діяльності закладів культури, визначено проблемні питання та шляхи їх вирішення. На наступному тижні планується відвідування інших закладів культури нашої громади, розташованих у м. Нова Каховка та Веселівському і Козацькому старостинських округах.