У Новокаховській ЦМЛ за тиждень кількість госпіталізованих з СОVІD-19 збільшилась у 2,5 рази

За минулий тиждень до Новокаховської Центральної міської лікарні госпіталізовано 21 хворого на коронавірус, з яких новокаховчан – 5 та 15 мешканців суміжних територіальних громад Херсонщини.

Про це редакції Online НК повідомили в управлінні із надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення територіальної громади.

За інформацією Херсонської обласної державної адміністрації за минулий тиждень у Новокаховській територіальній громаді діагностовано 23 хворих на коронавірус (минулого тижня було 13).

За тиждень у лікарні померло 2 хворих на  СОVІD-19.

Кількість хворих, що станом на ранок 6 вересня знаходяться на лікуванні у Новокаховській ЦМЛ, становить 26, що на 7 більше ніж позаминулого тижня (було 19).

За минулий тиждень до лікарні госпіталізовано 21 хворого на коронавірус (було 8), з яких новокаховчан 5 (було 2) та 15 мешканців суміжних територіальних громад Херсонщини (було 6).

Виписалось після завершення лікування 12 пацієнтів, що більше на 60% ніж позаминулого тижня (було 7).

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1097 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 6 вересня на обліку перебуває 18 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1074 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Ми звертаємо увагу, що показники захворюваності взагалі на Україні і на Херсонщині збільшуються і область наблизилась до виходу з зеленої зони адаптивного карантину. Тому ще більш нагальною стає проблема пришвидчення вакцінування населення громади, особливо з груп ризику.

Нагадуємо, що дотримання маскового режиму, користування санітайзерами, соціальне дистанціювання при знаходженні у громадських місцях  – залишаються основними попереджувальними заходами, що допоможуть кожному з нас уберегтись від інфікування.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!