Новобранці поповнили ряди Херсонського прикордонного загону

Вчора, 10 вересня, в управлінні Херсонського прикордонного загону в урочистій обстановці 10 військовослужбовців, які нещодавно обрали для себе престижну професію та вступили до лав Державної прикордонної служби урочисто склали присягу на вірність  народу України.

Про це редакції Online НК повідомив помічник начальника прикордонного загону – начальник прес-служби Іван Шевцов.

Традиційно захід розпочався з виконання Державного Гімну України. Військовослужбовці урочисто присягнули сумлінно та чесно виконувати свій службовий обов’язок та ніколи не зрадити українському народові.

Священний ритуал прийняття військової присяги як клятви воїна на вірність своєму народові, існує з давніх-давен. Ще у IX ст. вступаючи до дружини, воїни клялися князеві у своїй вірності, і після цього дружинники вважалися побратимами. Славні бойові традиції і досі зберігаються у прикордонному відомстві.

Керівництво прикордонного загону та ветерани-прикордонники  привітали військовослужбовців із цією знаменною подією у їх житті, а військовий капелан загону благословив прикордонників та окропив свяченою водою.

Прикордонники продовжують набирати у свої ряди військовослужбовців за контрактом. Чи не щодня до окремого регіонального центру комплектування звертаються молодь з бажанням долучитися до почесної справи охорони державного кордону. Найкращі з них поповнюють лави Держприкордонслужби, яка цінує та поважає кожного прикордонника, піклується про особовий склад, вдосконалює систему соціального забезпечення та є соціально відповідальною установою.

Охочих вступити на військову службу до Херсонського прикордонного загону ми  чекаємо за адресою: м. Херсон, вул. Перекопська 175, телефон для додаткової інформації: 099 6739943