Новокахочани відзначили День Державного Прапора України

Сьогодні, 23 серпня,  біля пам’тника Т.Шевченку відбулися урочисті збори з нагоди Дня Державного Прапора України за участю керівництва міста, депутатів міської ради, членів виконавчого комітету, представників духовенства, ветеранів воїнів-інтернаціоналістів, учасників бойових дій АТО/ООС, волонтерів, воїнів 57-ї окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Запорізької Січі Костя Гордієнка.

Вже шістнадцятий рік поспіль Україна відзначає це свято і стільки ж разів синьо-жовтий стяг піднімається в цей день на флагшток у місті Нова Каховка. Міський голова Володимир Коваленко привітав присутніх зі святом та за доброю традицією разом з керівником відділу  Державної міграційної служби у місті Нова Каховка Світланою Кулик вручили паспорти громадян України п’ятьом юним новокахочанам, повідомляє Online НК.

Почесне право підняти Державний Прапор України разом з міським головою було надано юним спортсменам, гордості міста та України, багаторазовим переможцям та чемпіонам з легкої атлетики Марії Горєловій та Данилу Федорову, які в цьому місяці знову підтвердили свою першість на чемпіонаті України, а також військовим легендарної 57-ї окремої мотопіхотної бригади – старшому солдату Гульку Вадиму та солдату Орсику Петру.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять  земляків, які віддали своє життя на сході України –  Сергія Підгорного, Віктора Галети, Дениса Перепелиці, Романа Гавриленка, Валерія Вахненка, Василя Артамкіна, Євгена Черних, Олега Гребінського, Анатолія Шейка. На завершення заходу було покладено  квіти до пам’ятника Великому Кобзареві.