Новокаховчан попередили про зміни у порядку призначення субсидій на ЖКП

Управління праці та соціального захисту населення Новокаховської територіальної громади Херсонщини інформує мешканців про зміни у порядку призначення субсидій на житлово-комунальні послуги, що вступили у дію з 1 травня, повідомляє Online НК.

30 квітня 2021 набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 14 квітня  2021 р. № 420 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», якою внесено зміни у Порядок обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї (домогосподарства) для усіх видів державної соціальної допомоги.

Відтепер при призначенні всіх видів державних допомог та житлових субсидій до середньомісячного сукупного доходу враховуються доходи від розміщення депозитів та  дивідендів від цінних паперів.

За  наявності депозитних рахунків та цінних паперів, обов’язково вказуйте  в  Декларації доходи від розміщення депозитів та дивідендів. Розмір отриманих доходів необхідно підтвердити довідкою з банківської установи або емітента цінних паперів. Період отриманих доходів в довідці повинен співпадати з періодом, за який враховуються доходи при розрахунку житлових субсидій та інших державних допомог.

Звертаємо увагу, що  Міністерством фінансів України постійно здійснюється  верифікація (перевірка) та моніторинг державних виплат.

Перевірці підлягають пенсії, допомоги, пільги, субсидії, соціальні стипендії, інші виплати, що здійснюються за рахунок коштів державного, місцевих бюджетів, фондів загальнообов’язкового державного соціального і пенсійного страхування.

Шановні громадяни! Закликаємо вас буди свідомими та відповідальними. Якщо ви звертаєтесь за отриманням держаних коштів, вказуйте в Декларації тільки дійсну, в повному обсязі інформацію про свої доходи та майновий стан. Не забувайте, що надана вами інформація  рано чи пізно буде обов’язково перевірена. Повернення незаконно отриманих державних коштів (в т.ч. примусове!) завжди є дуже неприємним та болісним зобов’язанням!

У разі виникнення питань щодо призначення житлових субсидій та державних допомог звертайтесь до управління праці та соціального захисту населення за тел.(05549) 5 48 55, (095) 674 64 47.