Новокаховчан вітають з Всесвітнім днем батьків

Починаючи з 2012 року 1 червня у всьому світі відзначають досить таки нове, але дуже важливе свято – Всесвітній день батьків, який  співвпадає в тією ж датою, що і День захисту дітей.

Засновано цей день Генеральною Асамблеєю ООН аби кожен розумів цінність батьків і їх роль ї у житті людини, адже вона неоціненна, навіть, якщо вона обмежується найціннішим подарунком – життям.

Від усього серця вітаємо всіх батьків з цим святом, бажаємо довгих років насиченого радощами життя, міцного здоров’я, щирої радості душі, достатку в домі та благополуччя.

Нехай вас завжди оточують радісні посмішки дітей, онуків теплими обіймами яких ви будете зігріті завжди, пишайтеся власними дітьми, які підкорюють нові вершини і вони з вдячністю оглядатимуться на своє дитинство.

Це нове свято, привід нагадати дітям про те, що у них є мами і тата, які потребують любові та турботи. В цей день привітайте батьків та висловіть слова подяки за все, що було у вашому житті, ваша увага це найцінніший подарунок для них. Зі святом!

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської територіальної громади Херсонщини