Новокаховчан закликають кидати сміття у контейнери, а не поруч з ними на землю

Працівники КП «Екосервіс» Новокаховської міської ради, що на Херсонщині, просять мешканців міста не залишати сміття біля контейнерних майданчиків!

З проханням розмістити цей заклик до мешканців міста  на Online НК звернувся інспектор з благоустрою Новокаховського КП «Екосервіс» Олег Молош.

Він нагадав: для великогабаритних, будівельних відходів, а також змету листя і гілля по місту встановлено біля 30 великих контейнерів помаранчевого кольору.

На жаль, не всі прибиральники прибудинкових територій доносять опале листя до пункту призначення. «Утворюється купа, яка з часом «росте» – і виникає  міні-звалище. Хоча поруч стоять сміттєві контейнери», – розводить руками Олег Іванович.

Він підтверджує, що розуміє проблему: нові контейнери зависокі, і декому важко підняти громіздкі сміттєві купи, які зазвичай завантажують на важкі тачки. Декому ж просто ліньки пройти зайвих кілька метрів.

У будь-якому випадку, у КП «Екосервіс» наголошують: слід бути відповідальними і дбайливо ставитися до кожного куточка міста, в якому живете. До свого двору, під’їзду. Адже їх зовнішній вигляд, чистота і охайність залежать від кожного, хто в цьому будинку і дворі проживає!

В «Екосервісі» все ще сподіваються, що новокаховчани це розуміють. І до більш суворих заходів вдаватися не доведеться. Хоча міські Правила благоустрою території Нової Каховки передбачають адміністративні штрафи за викидання сміття у непризначених для цього місцях (до 1360 грн для фізичних, і до 1700 грн – для юридичних осіб).

 

Шановні мешканці Нової Каховки!

Ще раз зверніть увагу: біля сміттєвих майданчиків на території Новокаховської ОТГ встановлено великі помаранчеві контейнери. Вони призначені для великогабаритного сміття. Будь ласка, викидайте сміття в контейнери, а не поряд з ними!

Завбачливі голови деяких ОСББ вже забезпечили двірників на своїх територіях великими пакетами для опалого листя. Скористайтеся цим прикладом, не вантажте листя у тачки, а збирайте у пакети і викидайте в контейнер. Це зробити не складно! Але довкола буде чисто!

В КП «Екосервіс» сподіваються на розуміння. І закликають кожного з мешканців міста турбуватися про чистоту і порядок в кожному куточку території  Новокаховської громади! Дякуємо за розуміння!