Новокаховчан закликають допомогти нужденним теплими речами

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новокаховської територіальної громади закликає мешканців поповнювати банк бувшого у вжитку одягу та взуття, що діє при відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги, повідомляє Online НК.

Закінчується літня пора й незабаром настане осінь. При настанні холодів кожна людина повинна подбати про теплі речі для себе або всієї сім’ї. Громадяни Новокаховської ОТГ завжди можуть звернутися за допомогою до Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги.

При відділенні функціонує банк бувшого у вжитку одягу та взуття. Різні люди приходять і отримують  допомогу – хто не має можливості у придбанні нового, особи без постійного місця проживання, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, особи похилого віку. Особлива потреба  найчастiше  у чоловічому одязі (футболки, спортивні штани, светри).

Ми звертаємося до міського населення із проханням приносити вже й теплі речі, якi знадобляться людям в прохолодну пору, будемо дуже вдячнi.

Додаткова інформація: Відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги разом із банком б\в одягу розміщено за іншою адресою: вулиця Історична, буд.13, 2-й поверх,   телефон: 4 52 34.

Бажаючі поповнити банк або придбати необхідні речі можуть звертатися за вищезазначеною адресою з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 год.