Новокаховчан запрошують до участі у фестивалі-конкурсі козацької культури

До Дня козацтва Громадська організація «Творче козацьке об’єднання «Козацькі Барви» розпочала підготовку до проведення Всеукраїнського дистанційного відбіркового Фестивалю-конкурсу козацької культури. 

Про це редакції Online НК повідомили у відділі культури і туризму Новокаховської територіальної громади Херсонщини.

По всім областям України відбір проводиться з 27 травня 2021 року та фінішує 10 жовтня 2021 року до Дня Українського козацтва у місті історичних та культурних традицій українського козацтва Чугуїв (Харківська область).

Для Херсонської, Житомирської, Чернігівської областей фестиваль-конкурс проходитиме з 1 по 25 серпня 2021 року в онлайн режимі.
До участі у фестивалі запрошуються:

  • самодіяльні колективи (молодіжні фольклорно-етнографічні гурти, фольклорні колективи, ансамблі народної пісні та побутового танцю, ансамблі народної музики), незалежно від форми власності і відомчого підпорядкування;
  • окремі виконавці;
  • реконструктори українського традиційного одягу (поза конкурсом).

Партнером заходу є Харківська обласна Громадська організація «Союз козацтва» Спеціальний склад» (представництво та штаб знаходиться у м. Торонто, Канада).

До участі в організації та проведенні фестивалю можуть залучатися благодійні організації, громадські об’єднання, підприємства, установи та організації усіх форм власності, фізичні особи.

Метою фестивалю є збереження і популяризація нематеріальної культурної спадщини українського козацтва: звичаїв, обрядів, фольклору, виконавського мистецтва з урахуванням регіональних особливостей, самобутності; привернення уваги громадськості до витоків багатогранної культури українського козацтва; формування у молоді інтересу до народної музики, дослідження народної обрядовості і традицій українського козацтва.

Докладна інформація на сторінці Facebook.

Прийом заявок на фестиваль здійснюється на електронну адресу: kozakbarvi@ukr.net.

По всім питанням звертатися за телефоном оргкомітету: +380 (98) 071-00-91 (Viber) – Олександр.
Сподіваємось, що творчі колективи нашої громади зможуть гідно представити Херсонську область в фінальному турі фестивалю.