Новокаховчан запрошують до участі у конкурсі на кращий соціальний проект/ініціативу

Новокаховчан запрошують до участі у конкурсі на кращий соціальний проект/ініціативу.

Про це редакції Online НК повідомили в управлінні праці та соціального захисту територіальної громади.

На виконання Плану заходів на 2021 і 2022 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 04.08.2021 № 883-р, Міністерство соціальної політики України оголошує проведення конкурсу на кращий соціальний проект/ініціативу.

Метою даного проекту є виявлення найкращих ініціатив та успішних кейсів, реалізованих в громадах на території України фізичними особами, громадськими та релігійними організаціями, впровадження кращих практик врядування на державному рівні й на місцях через принципи прозорості, справедливості, рівності, гласності, верховенства права та прав людини.

У важких життєвих обставинах складно зорієнтуватися та знайти свій шлях, зробити перший крок для руху в сторону якісних змін і перетворень. Але поруч так багато людей, які змогли знайти в собі внутрішні сили та мають неймовірний життєвий досвід, яким готові поділитися. Міністерство соціальної політики має на меті створити платформу, де були би зібрані найкращі соціальні ініціативи та проекти.

Міністерство соціальної політики запрошує до участі шляхом заповнення  відповідних аплікаційних форм та до 7 лютого 2022 року надсилання їх на адресу initiate_msp@ukr.net.

За результатами поданих даних буде визначено та відзначено громаду з найкращими практиками врядування в соціальній сфері, а також створено єдиний портал ініціатив, успішних кейсів, сформовано базу партнерів та громадських діячів за напрямами:

– освіта в соціальній сфері;
– медичне забезпечення соціальних категорій населення;
– ІТ сервіси для поліпшення надання соціальної послуги;
– культура/мистецтво для реалізації соціальних потреб громадян;
– правове забезпечення;
– соціальне (соціальновідповідальне) підприємництво;
– державне врядування (найкраща практика органу місцевого самоврядування для забезпечення осіб з інвалідністю, постраждалих від домашнього насильства, одиноких, літніх людей послугами);
– реабілітація / оздоровлення;
– спорт;
– наукові розробки та дослідження, корисні моделі.

Підбиття підсумків відбудеться 25 лютого 2022 року. Переможці отримають медіапідтримку у вигляді промороликів, найкращі ініціативи та практики будуть зібрані в збірці соціальних ініціатив, також буде визначено найбільш соціальноспрямовану громаду.