Новокаховчан запрошують до участі у вдосконаленні «Банку екзаменаційних питань з ПДР»

Сервісні центри МВС Херсонщини пропонують усім охочим взяти участь у вдосконаленні екзаменаційних питань. Тепер будь-який профільний фахівець або небайдужий громадянин може надати свої пропозиції до екзаменаційних питань з підготовки та перепідготовки водіїв транспортних засобів, повідомляє Online Нова Каховка.  

Для цього необхідно ознайомитися з онлайн-формою та викласти в ній свої пропозиції, надавши згоду на їх використання. Вони мають бути оформлені у вигляді тексту з варіантами відповідей та зазначенням правильної відповіді, за необхідності до них долучаються ілюстрація або відео. Також надається обґрунтування правильної відповіді у вигляді посилання на конкретні пункти (статті) нормативних документів.

Пропозиції можна надавати до питань за такими напрямками:

  • Правила дорожнього руху;
  • будова та експлуатація транспортних засобів;
  • основи безпечного водіння;
  • основи права в області дорожнього руху;
  • надання першої медичної допомоги.

Отримані пропозиції будуть систематизовані і винесені на розгляд комісії, яка після обговорень прийматиме рішення щодо їх врахування або відхилення.

Усі особи, які заповнили форму, отримають на електронну пошту повідомлення з результатами про погодження або відхилення наданих пропозицій.