Новокаховчан запрошують до участі у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2021»

У Новій Каховці стартував Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2021».  

Про це редакції Online НК повідомили у Новокаховському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області.

Конкурс організовують Державна служба України з питань праці та редакція журналу «Охорона праці». Малюнки дітей роблять Україну безпечнішою!

Основними завданнями Конкурсу є:

– формування свідомої позиції молоді щодо значення та місця здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя;
– акцентування уваги дітей та молоді як майбутніх працівників на виробничих небезпеках і ризиках;
– профілактика виробничого травматизму за допомогою наголошення на важливості формування високої культури безпеки праці та оцінки ризиків, що супроводжують трудову діяльність дорослих;
– активізація творчого потенціалу дітей і молоді, сприяння розвитку дитячої творчості;
– виявлення, відбір та підтримка талановитої молоді.

Тематика малюнків:

– безпека праці та здоров’я працівників у будь-яких галузях і сферах діяльності: вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, у медичній сфері, будівництві, на транспорті тощо.
– протидія COVID – 19 на робочих місцях та в побуті.

До участі у конкурсі запрошуються учні середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, ліцеїв, вихованців позашкільних навчальних закладів.

Конкурсні роботи на відбірковий регіональний тур Херсонщини до 15 лютого 2021 року потрібно надіслати поштою на адресу Головного управління Держпраці у Херсонській області: 73026, м.Херсон, вул. Тираспільська, 1.
Довідки за телефоном: (0552) 49-30-18, (0552) 49-05-88.

Умови проведення конкурсу також розміщені на сайті Головного управління Держпраці у Херсонській області www.ks.dsp.gov.ua (див. «Головна сторінка»).