Новокаховчан запрошують до участі в урочистостях з нагоди Всесвітнього дня вишиванки

Про заходи, що сплановані на території Новокаховської міської територіальної громади Херсонщини з нагоди Всесвітнього дня вишиванки Online НК розповіли у міському відділі культури і туризму.

Розпочнеться свято 20 травня о 10.00 проведенням молодіжного флеш-мобу «Україна вишивана» на Центральній площі міста, колективним виконанням всіма учасниками та гостями  Державного Гімну України.

По завершенню флеш-мобу урочиста хода у вишиванках рушить проспектом Дніпровським від Центральної площі до пам’ятника Т.Г.Шевченка, де відбудеться мітинг та покладання квітів Великому Кобзарю з нагоди 160-ї річниці перепоховання Т.Г. Шевченка на Чернечій горі у Каневі.

По завершенню урочистостей на двоповерховій альтанці біля міського Палацу культури за участі учнів та викладачів мистецьких шкіл Новокаховської територіальної громади відбудеться святковий концерт.

Організатори свята запрошують новокаховчан приєднатись до урочистих заходів та разом продемонструвати нашу спільну любов до рідної України та вірності традиціям нашого народу.

В закладах освіти та культури заплановано проведення тематичних виставок та інших заходів, що присвячені  міжнародному святу – Всесвітньому дню вишиванки.