Маленька Європа на Херсонщині: новокаховчан запрошують на екскурсію до Зміївки

Відділ культури і туризму Новокаховської ОТГ знайомить потенційних гостей зі всієї України з туристичними можливостями навколишніх територіальних громад Херсонщини.

З метою допомоги туристам та організаторам туристичних турів сайт Оnline НК  продовжує публікації, в яких розміщуються довідкові матеріали щодо туристичних локацій навколишніх територіальних громад Херсонщини.

ЗМІЇВКА – МАЛЕНЬКА ЄВРОПА НА ПІВДНІ УКРАЇНИ!

Зміївка – незвичайне село. Його називають маленькою Європою на півдні України, бо серед щедрої південної природи – поселення шведів, німців, українців-бойків та представників інших народів. Друзі, особисто рекомендуємо відвідати чудову екскурсію Зміївкою! Емоції неперевершені!

Тут навіть побував шведський король Карл XVI Густав з королевою Сільвією, а Ви ще не були!

Послуги, що надаються під час екскурсії:

1.Екскурсія вулицями села Зміївка (відвідування 3 унікальних храмів ХІХ-ХХ століття з багатою історією, та 8 пам’ятних знаків, а ще Вас постійно будуть супроводжувати унікальні краєвиди Дніпровських круч). Тривалість: 1,5-2 години. Ціна: 50 грн з особи.

2.Концертна програма гурту троїстих музик “Бойківчани” та фольклорного колективу “Трекусін” наспіви та мелодії шведів, німців, поляків та українців-бойків до 40 хвилин – 50 грн з особи.

3.Харчування, кафе “Мандарин” пропонує українську, шведську та німецьку кухню – 120-150 грн з особи. Дуже смачно – рекомендуємо!

4.Сувенірна продукція про Зміївку – 30-110 грн.

Телефони для замовлення екскурсії: +38 (095) 309-21-06, +38 (098) 597-51-79.