Новокаховчан запрошують на роботу патронатними батьками

У кожній громаді та кожному місті є діти, які з тієї чи іншої причини не можуть перебувати під опікою своїх батьків. Підставами цьому є домашнє насильство, недогляд, алкозалежність або хвороба батьків.

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської громади Херсонщини закликає громадян до виконання обов’язків птаронатних вихователів, повідомляє Online НК.

Вкрай важливо, щоб місцева влада як орган опіки і піклування, була спроможна реагувати на такі випадки. Ідеальний варіант, щоб громади мали вибір чи набір послуг для своєчасного реагування. Послуга термінового влаштування дітей вже за назвою передбачає, що має бути місце, де дитина може бути якийсь час і де їй буде надано кваліфіковану допомогу.

Патронат над дитиною – одна з важливих та необхідних послуг термінового і тимчасового влаштування у кожній громаді. Патронатних вихователем може бути громадянин України з позитивним досвідом виховання дітей, відповідними житловими умовами для догляду, виховання і соціальної реабілітації дитини в своєму будинку або квартирі.

Патронатна сім’я – професійно навчена сім’я, яка готова терміново прийняти дітей (терміном до 3 місяців і максимум 6 місяців) і створити для них умови, щоб вони були в безпеці, мали простір для забезпечення потреб дитини, і при цьому не займати місце біологічних батьків.

За надання послуг патронатні вихователі отримують грошову винагороду та кошти на утримання дітей відповідно до їхнього віку та кількості. Соціальна допомога на утримання влаштованих дітей виплачується у розмірі двох прожиткових мінімумів на дитину відповідного віку за кожен місяць її перебування.

Якщо Вас зацікавила інформація, звертайтеся до міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради за адресою: м. Нова Каховка, вул. Новоселівська, буд. 5.