Новокаховчан запрошують приєднатися до ХХ ювілейного Радіодиктанту національної єдності

Команда UA: Суспільне мовлення запрошує приєднатися до унікальної освітньої події – Радіодиктанту національної єдності, що відбудеться 09 листопада 2020 року о 9:00, повідомляє Online Нова Каховка.

Радіодиктант – об’єднавча позаполітична акція, що популяризує вивчення української мови. Радіодиктанту національної єдності цьогоріч виповнюється 20 років. Всеукраїнський радіодиктант національно єдності започаткували у 2000 році задля єднання навколо української мови. Популярність радіодиктанту щороку зростає, в акції беруть участь тисячі людей з України і світу, і найголовніше в ній – це єднання з усіма, хто любить і шанує рідну мову.

Традиційна подія цьогоріч буде масштабнішою. Радіодиктант транслюватимуть на всіх платформах Суспільного мовника (26 телеканалах (зокрема UA: ПЕРШИЙ і UA: ХЕРСОН). UA:Українське радіо та соцмережах).

Запрошуємо долучитися до унікальної освітньої події, адже саме мова є важливим чинником національного розвитку, важливою складовою духовної культури, формою суспільної свідомості.

Детальніше на сайті Українського радіо