Новокаховчанам нагадують про правила утеплення та фарбування фасадів будівель і споруд міста

Управління містобудування та архітектури Новокаховської міської ради, що на Херсонщині, звертає увагу фізичних та юридичних осіб про необхідність дотримання вимог Правил благоустрою території міста Нова Каховка при виконанні заходів з утеплення та фарбування фасадів будівель і споруд міста, повідомляє  Online НК. 

Рішенням міської ради від 09 грудня 2011 року №471 затверджені Правила благоустрою території міста Нова Каховка. Відповідно до них змінювати зовнішній вигляд фасадів будівель та споруд можливо за умови погодження управлінням містобудування та архітектури виконання цих робіт, на підставі паспорта оздоблення фасаду всієї будівлі, затвердженого у встановленому порядку, який розробляється відповідною проектною організацією.

Це дає можливість контролювати зміни зовнішнього вигляду будівлі, зокрема дотримання однієї кольорової гами при виконанні фарбування фасаду в подальшому, що визначена проектною документацією.

Окремі мешканці міста проводять роботи по утепленню та фарбуванню стін фасадів багатоквартирних житлових будинків без дотримання встановлених вимог. Та створення більш комфортніших умови для проживання у своїх оселях не дає право виконувати роботи, що ведуть до зміни зовнішнього вигляду будівель без отримання позитивного рішення управління містобудування та архітектури.

Виконання робіт з теплової ізоляції стін житлових будинків не потребує отримання документу дозвільного характеру, але не звільняє юридичних та фізичних осіб від дотримання вимог Правил благоустрою та відповідальності за їх порушення.

З питань щодо процедури погодження та виготовлення документації можна звертатись за роз’ясненнями до управління містобудування та архітектури Новокаховської міської ради (каб.101,115 виконкому).