Новокаховчанам нагадали про заборону використання піротехніки під час святкувань у ресторанах та кафе

У Новій Каховці на засіданні постійної комісії міської ради з питань гуманітарної політики, освіти та охорони здоров’я депутати розглянули питання щодо надходження скарг від населення на використання феєрверків та салютів при проведенні днів народження, весіль та інших заходів у закладах ресторанного бізнесу.

Про це редакції Online НК повідомили у відділі економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету територіальної громади.

Поважаючи всіх, виконавчий комітет звертається до суб’єктів господарювання та мешканців міста, які мають змогу проводити свої свята на широку ногу, – схаменіться. Почніть вже поважати не тільки себе, але і інших.

Серед громадян міста є дітлахи та літні люди, яким щовихідні слухати розкати салютів на честь святкувальників не дуже приємно.

Нагадуємо про чинність рішення виконавчого комітету Новокаховської міської ради від 23.09.2014 №328 «Про тимчасову заборону використання піротехнічних виробів на території міської ради», яким, через складну суспільно-політичну ситуацію в державі, заборонено використання салютів, феєрверків та інших на території Новокаховської міської територіальної громади.

Окремо нагадуємо всім керівникам ресторанів, барів та кафе, які розташовано на території Новокаховської громади, що дотримання законодавства та повага до містян – це є запорука благополучної роботи та позитивне відношення міської влади до вас.