Новокаховчанам пояснили порядок продовження дії «Посвідчення члена сім’ї загиблого ветерана війни»

У Новокаховському управлінні праці та соціального захисту населення територіальної громади повідомили, що є підставою для продовження дії «Посвідчення члена сім’ї загиблого», виданого дружинам (чоловікам) та дітям загиблого (померлого) ветерана війни.

Відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 21.04.2021 року № 381 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 12.05.1994 року №302 і від 02.01.1995 року № 1», підставою для продовження дії «Посвідчення члена сім’ї загиблого», виданого дружинам (чоловікам) та дітям загиблого (померлого) ветерана війни, зокрема, визначено витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян (далі – Реєстр), що підтверджує відсутність повторної реєстрації шлюбу та /або відомостей про народження дитини. Про це Online НК повідомили в управління праці та соціального захисту населення територіальної громади.

Якщо дружина (чоловік) загиблого ветерана війни звертається вперше за отриманням «Посвідчення члена сім’ї загиблого» або за продовженням дії «Посвідчення члена сім’ї загиблого», то питання вирішуються на підставі поданої дружиною (чоловіком) заяви із зазначенням інформації про відсутність у них реєстрації шлюбу (повторної реєстрації шлюбу).

За більш детальною інформацією звертатися до управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради за адресою: м. Нова Каховка, вул. Історична,18, каб. №19, тел.(05549)43348; 0663479637.